Anulohet klipi i ri i Dafinës dhe Lumit?!

By

Duket se Dafina Zeqirit dhe reperit Lumi B u’a la ëmbël suksesi i këngës “Rude Girl” pasi ata janë në proces të punës për një tjetër këngë të përbashkët.

Sipas burimeve të emisionit videoklipi i kësaj këngë ishte vendosur të realizohet në fund të dhjetorit por për shkak të mjegullës që mbretëronte ato ditë Dafina Zeqiri e cila gjindej ne Zvicër e pati të pamundur fluturimin.

Gjithashtu sipas Prive kënga e re nuk do të jetë prodhim i Max Production e xhirimet e bashkëpunimit të dytë të artistëve është janë shtyer.

Artikuj të ngjashëm