Si po e shijon Vesa Luma shtatzaninë e saj? (FOTO)

By

U bë e famshme  falë zërit të saj të ëmbël dhe paraqitjeve mjaft të suksesshme, pastaj ishte mjaft e përfour për faktin e martesës së saj me reperin nga Shqipëria Big Basta.

Të shumëta ishin bashkëpunimet me kolegë të saj, madje nuk munguan as ato me bashkëshortin Gerald Xhari me të ciin është duke pritur fëmiun e tyre të parë.

Si duket, së fundmi Vesa e ka lënë pak anash angazhimin e saj në muzikë, kjo për faktin që duket mjaft e lumtur më shtatzaninë e saj dhe këtë na e deshmon kohë pas kohe me pubikimin e imazheve në rrjete sociale duke përcjellur kështu ditë pas dite rritën e frytit brenda saj. I tillë është ky i ditës së sotme ku Vesa shihet mjaftë e lumtur/PRIVE.AL/
12992912_10208690899340144_1891660659_n

Artikuj të ngjashëm