Nëse adhuroni filmat e animuar mos humbisni videoklipin e ri të Duas

By

Dua Lipa nuk ndalon së dhëni përmbajtje të jashtëzakonshme të gjithë fansave të saj.

Ajo së fundmi ka lansuar një videoklip të ri për “Break My Heart”, mirëpo për dallim nga ai zyrtar ky është i animuar dhe është lansuar në Spotify!

Videoklipi në fakt sjell nostalgji tek audienca  e saj e të rriturve se rikthen shumë nostalgji për shfaqjet e tyre të animuara që preferonin si fëmijë.

Edhe këtë herë Dua Lipa nuk dështon së realizuari denjësisht konceptin dhe titullin e albumit të saj të ri “Future Nostalgjia” (Nostalgjia e së ardhmes). /Prive.al

Artikuj të ngjashëm