Nëna e Ledrit për herë të parë në krah me Poem Blu (FOTO)

By

Dje u bë e ditur se familja e re Vula ka mbërritur në Kosovë, për të parën herë si “vetë të tretët” pas ardhjes në jetë të vajzës, Poem Blu.

Ky takim i parë sigurisht se ka qenë më së shumti emocional për prindërit e Ledrit, Xheraldinën dhe Agronin që fituan epitetin e gjyshërve për të parën herë.

Festa e organizuar ishte private por e madhe dhe e menduar në çdo detaj.

View this post on Instagram

A post shared by GRANDdecor (@granddecor)

View this post on Instagram

A post shared by GRANDdecor (@granddecor)

E sot, ka ardhur edhe fotografia e parë e gjyshes Xheri me mbesën, Poem Blu.

“Dhe ajo arriti, e shkriu zemrën time dhe e bëri të rrahë më një ritëm tjetër” – shprehet zonja Xheri në fotografinë e ndarë me ndjekësit në Instagram. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by xheraldina (@xheraldina)

Artikuj të ngjashëm