Çfarë tha Dua Lipa për filmin ‘Zgjoi’?

By

Këngëtarja e njohur kosovare, Dua Lipa, ka thënë se është krenare pas triumfit që ka pasë filmi “Zgjoi” në festivalin më të madh të filmit në Shtetet e Bashkuara të Amerikës “Sundance”.

Lipa me anë të një postimi në rrjetin social Instagram ka bërë thirrje që të shikohet ky film.

“ZGJOI! Shkruar dhe drejtuar nga Blerta Basholli nga Kosova e cila ka fituar çmime në Sundance! “Filmin më të mirë”, “Regjinë më të mirë” si dhe “Çmimin e publikut”. Ndihem aq krenare! Nëse keni mundësi ju lutem shikojeni”, ka shkruar Lipa.

Artikuj të ngjashëm