Aktorja e famshme thotë se një kirurg rriti madhësinë e gjoksit pa pëlqimin e saj

By

Sharon Stone ka zbuluar se kirurgu i saj e rriti gjoksin pa pëlqimin e saj.

Aktorja u fut nën operim për të hequr tumoret beninje në 2001, para se të zgjohej për të zbuluar që mjeku i saj i kishte zmadhuar gjoksin sepse ai ‘mendonte se do të dukej më mirë’, transmeton lajmi.net.

Ajo foli për The Times, “Kur hoqa fashat zbulova se kisha një gjoks më të madh se sa më herët”, sepse sipas tij “shkonin më mirë me madhësinë e ijeve të mija”.

“Ai më kishte ndryshuar trupin pa dijeninë dhe pëlqimin tim” u shpreh aktorja.

Burimi: Daily Mail

Artikuj të ngjashëm