Nëna dhe vëllai i dërgojnë një mesazh Edonës përmes dronit (VIDEO)

By

Banorja e Big Brother VIP Kosova 2, Edona, ka marrë një surprizë.

Asaj, përmes dronit iu dha një mesazh nga nëna dhe vëllai i saj.

Për ta parë momentin kur droni arrin mbi qiellin e shtëpisë, klikoni në videon më poshtë:

Artikuj të ngjashëm