Çfarë po pritet nga Remzia pas dasmës së djalit të saj? (VIDEO)

By

Javë më parë, dasma e djalit të Remzie Osmanit, ishte në ballinat e të gjitha mediave rozë.

Që nga dita e parë e dasmës në shtëpi e deri në hapësirën e rezervuar për natën më të bukur, u bë publike kudo në rrjete sociale.

Sidoqoftë, gjithçka mbaroi. Djali i saj Hamëza u martua me Gëzimen dhe tashmë jetojnë bashkë.

Por, çka po pritet nga Remzia pas gjithë angazhimit të saj familjar?

Këngëtarja së shpejti sjellë një këngë në bashkëpunim me vëllanë e saj Nexhatin, dhe është shumë ritmike.

Detajet I kuptoni përmes videos së mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm