Rikthimi i Meghan Markle në tapetin e kuq i la të gjithë gojëhapur

By

Meghan Markle shoqëroi bashkëshortin e saj Princin Harry në Gala-n e Muzeut Intrepid Salute to Freedom.

Markle, e cila mirëpriti fëmijën e saj të dytë në qershor, bëri kthimin e saj madhështor në tapetin e kuq e veshur me një fustan të kuq voluminoz nga Carolina Herrera.

Fustani që i la të gjithë gojëhapur u dizenjua nga Wes Gordon si pjesë e koleksionit Carolina Herrera Pre-Fall 2022.

Meghan kompletoi look-un e saj me taka të kuqe Giuseppe Zanotti dhe flokët e saj të ngritur në një topuz të lëmuar. /Prive.al

Prince Harry and Meghan Markle attended the Salute to Freedom Gala in New York City on Nov. 10

Artikuj të ngjashëm