Aktorja e njohur publikon foto nga momenti i vaksinimit!

By

Aktorja dhe deputetja e njohur Adriana Matoshi, ka publikuar foto gjatë momentit të vaksinimit Anti-COVID.

Në një fotografi të shpërndarë në InstaStory, ajo shkroi: “Une u vaksinova ne vendlindje! Nashta m’barazon me men me t’gjenerates se kurr mu rrite s’po di. As s’me dhimti as sen! Vaksinohu edhe ti se qekjo “Delta” e serte po na del”. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm