21 vjet të martuar: Divorcohet çifti i famshëm

By

Scottie dhe Larsa Pippen kanë paraqitur dokumentet për divorc për herë të dytë.

Sipas TMZ, Larsa paraqiti dokumentet të premten në qytetin e New York, transmeton Klan Kosova.

‘Ne të dy jemi përpjekur shumë për një kohë të gjatë për të qenë bashkë por përfundimisht kemi ardhur në përfundim se është më mirë që të jetojmë të ndarë. Ne kemi shumë kujtime të mahnitshme bashkë, mbetemi miq të mirë dhe e duam shumë njëri-tjetrin. Katër fëmijët tanë kanë qenë gjithmonë prioriteti ynë’, tha Larsa në një deklaratë për The Blast.

Çifti paraqiti dokumentet për divorc në vitin 2016, por u pezullua gjatë vitit të kaluar.

Scottie dhe Larsa u martuan në vitin 1997 dhe kanë katër fëmijë.

Artikuj të ngjashëm