Në studio muzikore zvicerane, por ky është ushqimi ‘shqip’ që po e hanë Mozzik dhe Loredana

By

Dyshja e famshme, partnerët në krim e dashuri, Mozzik dhe Loredana Zefi, kanë nisur punën për këngën e tyre të re.

Ata bashkë po punojnë në një studio muzikore në Zvicër ndërsa stili i jetës prej “shqipeve” të vërteta, nuk po u mungon.

Dyshja derisa po punonin për muzikën e tyre, po konsumonin atë pjatën më të famshme të cilën ne e quajmë “speca e lang”.

Është Mozzik ai që e ka publikuar një video në Instagramin e tij, ku shihet duke e mbajtur në dorë një pjatë prej balte, tipike nga ato shqiptare ku gatuhet ky lloj specialiteti tradicional. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm