Vesa Luma dhe Big Basta kanë një lajm për fansat e tyre!

By

Vesa Luma dhe Big Basta kanë disa kohë që janë shpërngulur për të jetuar në Zelandë të Re.

Padyshim që fansave u mungojnë projekte të reja nga dyshja, mirëpo ata kanë një lajm shumë të mirë!

Vesa dhe Big Basta së shpejti do të sjellin një projekt të ri muzikor, por ky nuk do të jetë i pari për ta.

Çifti më parë kanë bashkëpunuar për projektet si “BOOM” dhe “Nuk do të flejmë”.

Lajmin e bëri të ditur Vesa në një postim të saj në llogarinë e Instagram-it ku edhe falenderon të gjithë për urimet e ditëlindjes. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm