Po bëhen bashkë më të mirët, Eminem zbulon emrat e mëdhenj me të cilët do ketë duete

By

Albumi më i ri i reperit më të mirë në botë Eminem po vjen, dhe aty përfshihet një ton me bashkëpunime

Ky album që do titullohet “Revival”, do të publikohet me 15-të Dhjetor e aty do ketë emra të njohur të muzikës botërore.

Të përfshirë në albumin e tij të ri do jenë Ed Sheeran, Pin, Alicia Keys, Beyonce e Skylar Grey.

Eminem të martën ka bërë publike edhe listën e këngëve përfshirë emrat e artistëve me të cilat i ka punuar ato projekte. /Prive.al

12/15

A post shared by Marshall Mathers (@eminem) on

Artikuj të ngjashëm