Në shtëpinë e Elvanës sot ka festë

By

Sot në shtëpinë e Elvana Gjatës ka festë!

Kjo pasi që motra e Elvanës, Migena feston ditëlindjen.

Sigurisht që kjo datë nuk kaloi pa një urim të veçantë të Elvanës, e cila ndau një postim në llogarinë e saj në Instagram, ku shkroi:

“Të them të dua ,kudo të jesh të dua! Gëzuar ditëlindjen e shtrenjta ime.
Je krenaria ime! Faleminderit që më njohe me muziken dhe me zërin tim!
E ti ,je zëri më i bukur në bote për mua qe i jep gëzim shpirtin tim”.

Shumë urime! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm