E kritikoi për veshjet, megjithatë Xhuli e fali dhe përqafoi Stresin (VIDEO)

By

Xhuli dhe Stresi janë pajtuar më në fund.

Modelja i tha reperit se edhe pse e ka lënduar, ia pranoi kërkim-faljen, pasi ky i fundit ditë më parë e ka kritikuar për veshjet.

Teksa të dy po flisnin në hapësirën e banjos, Xhuli i tha Stresit se mbështetet tek ai dhe të njëjtin premtim e mori edhe nga artisti shqiptar, njofton Klankosova.tv.

Artikuj të ngjashëm