Si e komenton nëna e Rinës videoklipin e saj të fundit?

By

Ka kohë që Rina po promovon këngën e re “Bad Rosita”, dhe tani së fundmi kanë përfunduar edhe xhirimet e videoklipet.

Si shpeshherë, artistja u konsultua edhe me nënën e saj, duke e pyetur se si i duket videoklipi i ri. Në një bisedë virtuale, ajo i dërgoi pamje nga videoklipi, dhe nëna e saj e dha mendimin.

“Shumë mirë, si artiste e viteve 80”, i kishte shkruar ajo lidhur me paraqitjen e Rinës në videoklip.

Më poshtë postimi i Rinës në Instagram. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm