Pas arrestimit, Stresi lajmërohet përsëri por kësaj radhe më ndryshe…

By

Pasi u arrestua para disa ditësh, reperi nga Shqipëria Stresi është lajmëruar sërish në rrjetet sociale.

Ai bëri një postim në Instagram ky hyri për ta postuar një pjesë të shkëputur nga perfomanca e tij në ‘Kënga Magjike’ ku mori pjesë me këngën dedikuar nënës së tij ‘Të du mom’.

‘Flm të gjithëve’, shkroi Stresi.

Kujtojmë që reperi është arrestuar nga Task Forca e Policisë së Shtetit shqiptar.

Thuhej se reperi është ndaluar teksa ishte në një hotel dhe në dhomën ku është ndaluar Lushaj, është gjetur edhe një pistoletë pa leje, shtuan të njëjtat burime./Prive.al

 

View this post on Instagram

Flm të gjithve 🙏🏻 #tedumom #keeplistening

A post shared by STRESI (@stresi) on

Artikuj të ngjashëm