Në prag të lindjes Emina Çunmulaj përballet me këtë fatkeqësi!

By

Modelja e famshme shqiptare po pret që të bëhet nënë për herë të dytë në jetën e saj, megjithatë edhe kjo rrugë për të po shoqërohet me ca vështirësi.

Emina Çunmulaj e cila është në muajin e tetë të shtatzënisë mirëpo të dielën u përball me diçka aspak të këndshme.

Ajo, është sëmurë me grip dhe kjo e ka dërrmuar modelen. Sikur të mos mjaftonte të ishte vet e sëmurë, edhe vajza e saj 2 vjeçare Ella është po ashtu me grip

“U zgjova duke vrapuar per tek dhoma e vajzes e cila po qante dhe ishte e semure. Ka vetem nje gje me keq se te jem vet e semure, dhe kjo eshte kur Ella nuk ndjehet mire”, ka shkruar Emina. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm