Këndi i preferuar: Brenda shtëpisë moderne të reperit Majk (FOTO)

By

Ai tani gëzon apartamentin personal në Prishtinë, që është një ambient jo luksoz aq sa modern.

Reperi kosovar Kastriot Rexha i njohur me nofkën Majk, ka një shtëpi të rregulluar me shumë shije që shkon kah minimalizmi dhe me ngjyra krejt neutrale.

Majk ka ndarë me fansa e tij një pjesëzë nga apartamenti, ku prezanton këndin e televizionit ku shihet edhe një komodinë shumë moderne e vendosur poshtë tij.

Rastisi që Majk të ishte duke e parë emisionin e Klan Kosovës “Trip Listën”, ku ai vazhdon të jetë numër një për disa javë me këngën e tij “Pasha Jetën”, të cilën e ka në bashkëpunim me Capital T. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm