Në prag të 8 Marsit, Learta Jakupi befason nënën në Zvicër

By

8 Marsi është afër.

Dita e Nënës, këtë vit festohet të dielën.

Bashkëshortja e djalit të Shyhrete Behlulit, Learta, ka vendosur që pak para se të vijë kjo ditë, ta befasojë nënën e saj në Zvicër.

Ajo tregoi përmes Instagramit se është nisur në shtetin zviceran bashkë me djalin e saj Matinin dhe bashkëpunëtor i gjithë kësaj befasie ishte babai i saj.

Në disa video të publikuara në instastory, Learta shihet teksa hyn në shtëpi fshehurazi dhe përqafon nënën e cila nxori lot nga gëzimi./Prive.al

Artikuj të ngjashëm