Adriana Matoshi pre e kamerës së fshehtë! (VIDEO)

By

Aktorja shumë e dashur Adriana Matoshi ra pre e kamerës së fshehur të Prive.

Se cfarë do të ndodhë dhe si do të reagojë ajo, do ta zbulojmë këtë të shtunë në emisionin Prive.

Për më tepër nesër në Prive keni mundësi të ndiqni materiale interesante për të famshmit shqiptarë.

Fero, Dani, Baton Haxhiu, Adriana Matoshi janë vetëm disa prej tyre për të cilët do të mund të kuptoni të rejat e tyre.

Mos harroni, nesër duke filluar nga ora 19:00 në Klan Kosova, emision me Liberta Spahiu./Prive.al

Artikuj të ngjashëm