A e dëgjuat baladën më të re të Sabri Fejzullahut? (VIDEO)

By

Sabri Fejzullahu ka lëshuar në youtube, baladën e tij më të re me titull “Nuk të njoh”.

Teksti dhe muzika janë realizuar nga Kreshnik Avdiu ndërkaq për orkestrimin u përkujdes Ardian Kastrati.

Videoklipin e realizoi M Production./Prive.al

Artikuj të ngjashëm