“Nese Don” vjen nga Mozzik x Loredana

By

Mozzik dhe Loredana kanë sjellë bashkëpunimin e tyre.

“Nese Don”, titullohet kënga.

Më poshtë mund ta dëgjoni të plotë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm