Në përvjetorin e parë të martesës, Xhensila publikon foto që nuk i kishim parë

By

Ditën e sotme është përvjetori i dasmës së Xhensilës dhe Besit.

Një vit më parë çifti kurorëzoi dashurinë në martesë, në një dasmë madhështore, vëmendja e së cilës zgjati dhe disa ditë më pas.

Përvjetori i parë i martesës së tyre i gjen prindër të një vajze, të cilën e kanë pagëzuar me emrin Ajka.

Xhensila  ka postuar disa foto të papublikuara më parë në profilin e saj në Instagram.

Artikuj të ngjashëm