Dhurata Lipovica feston ditëlindjen jubilare në mënyrë unike (FOTO)

By

Modelja e njohur Dhurata Lipovica sot feston një ditëlindje jubilare.

Ajo mbushë plot tre dekada dhe një gjë të tillë e ka bërë të ditur pa ndonjë kompleks në rrjete sociale.

Por, ajo që ka rënë në sy ka qenë fotoja me të cilën ka vendosur të shënojë ditëlindjen – foto e veshur në fustan të bardhë.

’30 vjetori me fustan nusërie. Titull me kuptim të plotë’ – shprehet mes tjerash në postimin e bërë bukuroshja.

Në këtë ditë të vecantë, nuk ka munguar as urimi i bashkëshortit të Lipovicës, aktorit Fisnik Ademi që i ka uruar çdo të mirë personit të zemrës. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm