Ajo që të gjithë po prisnin nga Dua Lipa vjen me 3 shkurt

By

Vitin e kaluar, Dua Lipa njoftoi se në vitin 2022, ajo do të lansonte Service95, një buletin javor falas në të cilin do të ndante rekomandimet e saj për gjithçka, nga këshillat e udhëtimit, restorantet dhe pikat e nxehta globale, te artistët e rinj, listat e luajtjes, ushqimet ushqimore dhe më shumë. , plus komente dhe veçori sociale.

Tani, ajo është gati të ndajë numrin e parë.

Në Instagram, Dua njoftoi se Service95 do të nisë zyrtarisht më 3 shkurt. Për sa i përket asaj që mund të presim, ajo shkruan, “Service95 po bëhet globale, me numrin tonë të parë që përfshin botën nga Hong Kongu në New York City, me ndalesa në Londër dhe Afrika e Jugut gjatë rrugës.” Mund të regjistroheni tani nëpërmjet Service95.com.

Vitin e kaluar, Dua shpjegoi se po e quan projektin e saj të ri Service95 sepse ka lindur në vitin 1995 dhe, ajo vuri në dukje, “Unë gjithmonë e kam parë veten si dikush që është në shërbim të fansave dhe ndjekësve të mi”.

Përveç buletinit, Service95 do të përfshijë gjithashtu një podcast, por nuk është e qartë se kur do të nisë. Dua pa dyshim do të mbledhë shumë materiale për sipërmarrjen e saj kur të nisë turneun e saj të shumëpritur në Amerikën e Veriut më 9 shkurt në Miami, Florida. /prive.al

Artikuj të ngjashëm