Klipi i Butrintit me skena të nxehta (Video)

By

Butrinti ka publikuar projektin e tij më të ri ‘Merre zemrën tem’. Kënga është punuar nga Vig Poppa dhe Red Box Entertainment.

Ky klip ka marrë vulën e Entermedias.

Përpos që është një spot shumë veror dhe përdoren sportet e preferuara në deti, ajo përmban edhe skena të nxehta.

Në njërën prej tyre Butrinti shihet në shtrat me modelen, e tek disa të tjera ka ledhatime të shumta në pjesë të ndryshme të trupit./Prive.al

Artikuj të ngjashëm