Në mes të koncertit, Ledri Vulës vajzat ia hedhin reçipetat në skenë

By

Ledri Vula është ndër djemtë më të pëlqyer për vajzat. Ai edhe e ka epitetin e “zemërthyesit”.

Reperi i famshëm ka me mijëra fanse vajza dhe gëzon popullaritet të madh në mesin e tyre.

E për ta dëshmuar se ato çmenden pas tij, në një koncet mbrëmë në Prishtinë një vajzë i ka hedhur reçipetat në mes të skenës.

Kurse Ledri me një buzëqeshje të madhe në fytyrë i merr dhe i lagon ato. /Prive.al

View this post on Instagram

Mashalla shum bukur 🤭😂

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

Artikuj të ngjashëm