Ronela Hajati bën gallatë në Instagram, i përgjigjet komentuesit plot sportivitet

By

Ajo ka zë si një artiste që është tejet e drejtpërdrejtë dhe që nuk çan kokën fare.

Këngëtarja Ronela Hajati që gjithmonë prezantohet e fortë dhe rebele, ka bërë gallatë në Instagram me një komentues që e kishte thumbuar pak.

Hajati është 28 vjeçe, ndërsa personi në fjalë i kishte thënë: “vajte 40 dhe ende këndon?”

Siç duket kjo e ka aktivizuar këngëtaren që të bëjë një deklaratë qesharake në Instagram, duke iu përgjigjur atij përmes një shkrimi në Instastory:

Artikuj të ngjashëm