Remzie Osmani, dy fjalë për nusen e djalit (FOTO)

By

Remzie Osmani është në vlugun e punës së sezonit.

Krahas koncerteve, këngëtarja është shumë e angazhuar në dasma por kjo s’përbën problem që të harrohen data të rëndësishme familjare, përfshirë ditëlindjet.

Ditën e sotme, nusja e djalit të Remzies ka ditëlindjen dhe këngëtarja është treguar e kujdesshme që të urojë përmes rrjeteve sociale.

Me një foto të përbashkët, ajo i ka dëshiruar resë së saj çdo të mirë, duke dëshmuar në këtë formë raportin solid që kanë mes vete.

Edhe 100 për Gëzimen! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm