Në lidhjen e Selenës dhe Justin përfshihet edhe Dua Lipa! (Foto)

By

Lajmi që Selena dhe Justin janë kthyer bashkë është aktualisht ndër më të lexuarit në gjithë botën. Mirëpo për çiftin ‘Jelena’ kanë filluar edhe komentet e cicërimat e shumta në Twitter.

Shumë prej tyre e lidhin me Dua Lipën, jo si personazh po për këngën ‘New Rules’ që flet se si duhet të sillesh me ish të dashurin pas ndarjes.

Sipas komentuesëve, Gomez nuk i është përmbajtur rregullave të ‘New Rules’ e prandaj sërish është kthyer në krahët e Bieber.

Madje disa i kanë dhënë sygjerim ta dëgjoj këngën e të kuptoj më shumë prej saj./Prive.al

Artikuj të ngjashëm