Afërdita Dreshaj na la gojë hapur në ditëlindjen e saj (FOTO)

By

Modelja shqiptare Afërdita Dreshaj feston sot ditëlindjen.

E lindur në vitin 1986, ajo feston 34 pranvera, e rrethuar nga personi i zemrës, hokeisti Jakub Kindl, motra, nëna dhe persona të tjerë të dashur.

Një ditë të veçantë në kalendar si kjo, Afërdita e ka shënuar me një festë private, përkundër situatës së pandemisë.

Në top formë, me një fustan të bardhë, Dreshaj ka shkëlqyer duke rikonfirmuar edhe një herë se përkundër viteve, mbetet një ikonë e bukurisë me linja që vetëm se janë perfeksionuar nga periudha kur pozonte në pasarela. /Prive.al

View this post on Instagram

Birthday mood 🎈🎊🎂

A post shared by Aferdita Dreshaj Kindl (@aferditadreshaj) on

Artikuj të ngjashëm