Meda bëhet bashkë me një këngëtare të njohur për këngën e re!

By

Raporti shoqëror mes tyre nuk do shumë koment, pasiqë atë e kanë treguar në çdo dalje publike që kanë pasur.

Por, mesa duket Big Mama dhe këngëtari Meda do të sjellin së bashku një  produksion muzikor.

Këtë të lë të kuptosh, imazhet që ka postuar Big Mama në llogarinëq e saj në Instagram.

Nëse kjo është e vërtetë atëherë padyshim që kjo këngë do të mbaj titullin hit./Prive.al

Artikuj të ngjashëm