Në krahët e kujt po shijon detin Beatrix Ramosaj?

By

Këngëtarja Beatrix Ramosaj ka tash e një kohë prej kur ka nisur të shfaqë më shpesh anën e saj sensuale.

E shndëruar në një senzacion të rrjeteve sociale, magnet i ndjekësve dhe pëlqimeve, Beatrix përmes fotografive që poston, po tërheqë goxha vëmendje.

Në super linja trupore, ajo është shfaqur sot teksa shijon pushimet në krahët e… mikut të saj, Endrit Mërtiri.

S’na mbetet gjë tjetër pos t’iu urojmë pushime të mbara miqve! /Prive.al

Let the sea set u free @beatrixramosaj ?

A post shared by Endrit Mërtiri? (@endritmertiri) on

Artikuj të ngjashëm