‘Holla’ nuk mbështetet nga Babastars!

By

Ishte ‘Fenix’ para 2 vitesh që solli Tunën dhe Cozman në një duet së bashku, dhe historia u përsërit të enjten mbrëma, por me role të ndryshuara.

Dikur Tuna dhe Cozman tani Cozman dhe Tuna rikthehen me Holla. Kënga është punuar nga një ekip i gjerë , ndërsa çifti në klip shfaqen mjaft në formë dhe atraktiv.

Ky projekt i shumë pritur që nga momenti i publikimit deri tani ka arritur të kap mbi gjysmë milioni klikime.

Suksesi i këngës mbetet të shihet që në muajin e parë.

E rëndësishme është të ceket që antarët e labelit Baba Stars të cilit I përket edhe Cozman  nuk e postuan projektin e këngëtarëve për ti mbështetur, me përjashtim të Majkut, por kolegë të tjerë të dyshes treguan suport për këngën Hola./Prive.al

Artikuj të ngjashëm