Ende ka një vogëlushe brenda: Rihanna kënaqet në kopsht fëmijësh me mbesën (FOTO)

By

Ajo mori shumë vëmendje me tu shfaqur në tapetin e kuq në eventin ku prezantoi produktet e fundit nga Fenty Beauty.

Por edhe më shumë se një këngëtare me famë, ajo është një teze e përkushtuar dhe shumë e dashur për mbesën e saj Majesty, e cila është 3 vjeçare.Beaming: Clearly having a great time, Rihanna playfully posed in the ball pit alongside Majesty as they threw the bubblegum pink balls into the air

Si një teze e dashur, Rihanna s’e ka kursyer veten nga loja në prezantimin e produkteve të saj kozmetike Fenty, në Milano të Italisë të enjten, ku është fotografuar duke lozur me mbesën.

Ajo kishte një shprehje prej një fëmijë të lumtur në fytyrë e edhepse 30 vjeçare, ajo ende ka një vogëlushe brenda vetes. /Prive.al

Girls' night: The singer, 30, looked as though she was having a ball as she enjoyed a moment away from her promotional duties to lavish attention on the little one 

Artikuj të ngjashëm