Andrra: ‘Sot nuk kam asgjë për të bërë përpos…’

By

Andrra Destanit ju shtua një impenjim i madh së fundmi.

Hapja e dyqanit të ri ‘Andrra Couture’ ka bërë që gjithë fokusi i bukuroshes të përqendrohet tek biznesi.

Por, duket se në ditë si kjo e Premte, koha e lirë është me bollëk dhe Andrra ka prioritete të tjera.

Në një postim në Instagram, ajo ka bërë të ditur se sot s’ka gjë tjetër punë pos të qeshë.

‘Nuk kam asgjë për të bërë sot, përpos që të qeshë’ – ka qenë mbishkrimi në imazhin e ndarë me ndjekësit.

Pëlqimet në këtë foto të Andrrës nuk kanë munguar… /Prive.al

Artikuj të ngjashëm