Në këtë klip mori pjesë Loredana para se të njihej me Mozzikun (VIDEO)

By

Para se të lidhej me Mozzikun dhe para se të bëhej e famshme me muzikë, Loredana mori pjesë në klipin e një këngëtarit shumë të njohur shqiptarë.

Bëhet fjalë për Yll Limanin.

Loredana shihet në videoklipin e këngës ‘Ke pi sonte shumë’ bashkë me dy femra tjera.

Sot, artistja e cila i është futur muzikës në gjuhën gjermane, ka afër 1 milion ndjekës në Instagram dhe ka arritur që me këngët e saj të jetë në krye të toplistave gjermane.

Kujtojmë që Loredana së shpejti pritet të bëhet nënë për herë të parë.

Artikuj të ngjashëm