Gold AG e Xeni vijnë me ‘Jam Gjakova’

By

Në prag të festës së 28 Nëntorit nuk kishte se si të mungonte një projekt nga Gold AG.

Reperi i cili e ka shndëruar në traditë publikimin e projekteve me motive patriotike në data të veçantë, kësaj rradhe ka ardhur në bashkëpunim.

‘Jam Gjakova’ titullohet kënga në duet me Shkëlzen Jetishin – Xenin.

Ndiqeni të plotë më poshtë dhe na thoni përshtypjet tuaja për projektin. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm