Kush është djali që shoqëroi Kendall Jenner në dasmën e Justin Bieber?

By

Kendall Jenner ishte në listën e miqve ndërsa mori pjesë në dasmë Justin Bieber dhe Hailey Baldëin në Karolinën e Jugut të hënën.

Ajo dukej yll në një fustan të gjatë, që i varej tejet hijshëm modeles. Por ajo në dasmë nuk shkoi e vetme por u shoqërua nga një mashkull, që dukej shumë i pashëm në foton që postoi Kendall duke shkruar:

“Ne nuk jemi në lidhje, ai është vetëm shoqëruesi im.”

 

View this post on Instagram

we don’t date he’s just my date 🖤

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on

Nëse po e ndiqnit daljen në skenë të Kendall Jenner’s Coachella 2019 në Instagram, mbase do të keni parë një djalë të pashëm me krahun e tij rreth saj, i cili në jetën reale shkon me emrin e Fai Khadra.

Image result for kendall jenner fai khadra

Rezulton se Khadra është bërë irregullt në famljen Kardashian muajve të fundit dhe rrethi i tij përbëhet prej një mori njerëzish të famshëm.

Ai gjithashtu ka qenë i lidhur romantikisht me Jenner, por mbetet e paqartë nëse statusi i lidhjes së tyre është ‘thjesht miq’ apo diçka më shumë.

 

 

 

 

Artikuj të ngjashëm