Ish e dashura e Don Xhonit martohet nën ritmet e këngës së tij?

By

Sipas një postimi të Ariana Lirey duket se modelja ruse ka përmbyllur vitin duke i dhënë fund beqarisë.

Ajo shihet e veshur me fustan të bardhë teksa një burrë i veshur si dhëndër i afrohet dhe të dy nënshkruajnë dokumentin martesor.

Modelja ruse ka ndarë një video nga ajo që duket të jetë martesa e saj që shoqërohet nga kënga “Dilema” e Don Xhonit. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm