Këtë vit po përmbyllim edhe me një këngë nga Dafina Zeqiri

By

“My Love” është kënga e radhës nga Dafina dhe e fundit për këtë vit.

Kënga e re, një baladë dashurie vjen edhe shoqëruar me videoklip.

Të plotë mund ta ndiqni në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm