Në gjendje të rëndë: Moderatorja e njohur shtrihet në spital, pritet operacioni

By

Papritmas Prive mori lajmin se moderatorja e njohur kosovare është shtrirë në spital në gjendje kritike.

Bëhet fjalë për Arbnora Ademajn e cila për momentin ndodhet në një klinikë private, në pritje për t’iu nënshtruar një operacioni pasi që gjendja e saj shëndetësore është rënduar.

Prive do të provojë ta vizitojë moderatoren dhe në momentin që ka detaje të tjera, lajmi do të përditësohet. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm