E mbajti dasmën diskrete, por Sara Hoxha më në fund publikon fotografinë e martesës

By

Martesa e trashëgimtares së Top Media me njërin prej moderatorëve më të njohur në Shqipëri, u mbajt diskrete nga publiku duke mos u nxjerrë detaje as sa i përket organizimit por as nga vet ceremonia.

View this post on Instagram

Happy birthday to an amazing father, and an even better partner; I celebrate you everyday! Looking forward to spending the rest of my life with you ✨

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxhaaa) on

Lori Hoxha i dha fund beqarisë me partnerin e saj Ledion Liço, pas një kohe të gjatë bashkëjetese dhe një fëmije së bashku.

Hoxha zgjodhi që dasmën ta bëjë në Como të Italisë dhe u dhanë pak detaje të dasmës, vetëm nga të ftuarit pasi ajo zgjodhi që të mos e bëjë publike ceremoninë dhe tek tani ka vendosur të publikojë një fotografi.

Duke shkëmbyer një puthje me Ledionin gjatë darkës, Lori ka publikuar imazhin e parë dhe të vetëm nga dasma e saj VIP, pasi që edhe pse është figurë publike, e mbajti më misterioze krejt këtë ngjarje. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm