Dalin prapaskenat e filmit “2 Gisht Mjaltë” dhe janë goxha qesharake (VIDEO)

By

Producenti/aktori/prezantuesi, Ermal Mamaqi, ka publikuar disa nga prapaskenat e filmit më të përfolur shqiptar “2 Gisht Mjaltë”.

Ai postoi një video të shkurtër në Instagram, duke lëshuar pak pamje nga ajo që ka ndodhur në xhirime dhe janë me të vërtetë qesharake.

Filmi me protagonistë kryesorë Elvana Gjatën dhe Ermal Mamaqin, ka thyer rekord në kinematë shqiptare, pasi numri i njerëzve për të parë filmin ishte jashtëzakonisht i madh.

Interesimi po vazhdon akoma dhe kinematë në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni nuk e kanë hequr nga lista gjatë gjithë ditës filmin, për shkak të kërkesave të shumta./Prive.al

https://www.instagram.com/p/BwnCBNJBhR4/

Artikuj të ngjashëm