Më në fund: Po vjen dueti i paralajmëruar një vit më parë!

By

Ka më shumë se një vit që këngëtari Yll Limani kishte paralajmëruar një projekt tejet të veçantë për të.

Është fjala për këngën ‘Dritat’ që vjen në duet me reperin 2po2. Mesa duket tashmë gjithçka është finalizuar dhe është kuruar deri çdo detaj sa i përket këtij produksioni muzikor.

“Dritat” është vizualizuar edhe me klip nga Imagine Films, të cilat kanë treguar se ky projekt do të publikohet shumë shpejt.

Edhe pse akoma nuk ka ndonjë datë konkrete, lançimi i saj nuk do të merr shumë kohë, është thjesht çështje ditësh./Prive.al

Artikuj të ngjashëm