“U ofendua” në Shqipëri, por në Itali po bën namin! (Foto)

By

Klaudia Pepa para pak dite u kryqëzua nga publiku në mediat sociale pas një deklarate që bëri në programin e Rudina Magjistarit në lidhje me ish bashkëshortin e saj.

“Je si vëlla i madh për mua” që i adresoi Albi Nakos, i kushtuan shumë valltares pasiqë mori shumë ofendime e sharje.

Por, pavarësisht këtyre suksesi për të në tregun Italian nuk po ndalet. Pas kontrave si valltare, ajo tashmë ka realizuar një set fotografik si i imazh i një kompanie për veshje të brendshme.

Nga mënyra se si ka bërë postimet e fundit, duket se Pepa është duke u shndrruar edhe në blogere për veshje dhe lifestyle./Prive.al

 

I love #chantalthomass @intimamente_desenzano ❤️

A post shared by Klaudia Pepa (@klaudiapepa) on

Artikuj të ngjashëm