Loredana dhe Gjon’s Tears vihen përballë njëri tjetrit për të njëjtin çmim!

By

Sot u bë i ditur lajmi se Dua Lipa është nominuar për në “MTV EMA Awards”. Ajo është nominuar për kategorinë “Best Pop”, dhe “Best UK& Ireland Act”.

Por një interesante po ndodh këtë vit. Loredana dhe Gjon’s Tears po përballen më njërin tjetrin për një çmim në kategorinë “Performuesi më i mirë zviceran”.

Të tjerë që garojnë në këtë kategori janë edhe: Arma Jackson, Monet192 si dhe Stefanie Heinzmann.

Kujtojme se Loredana ka fituar këtë çmim dy vjet radhazi – në vitin 2019 dhe 2020. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm