Këta dy fëmijë – vëlla e motër, sot janë shumë të famshëm (FOTO)

By

Fëmijët në fotografi, sot janë shumë të njohur për publikun shqiptar.

Bëhet fjalë për Arta Bajramin dhe vëllanë e tij Don Arbas.

“Që qitu unë me vllaqkon tim të vogël, ani unë sa e madhe”, ka shkruar këngëtarja mbi fotografinë të cilën e ka postuar në orët e vona në Instagram.

Nëse nuk e dini, Don Arbas qëndron prapa hiteve të Artës dhe shumë artistëve të tjerë./Prive.al  

Artikuj të ngjashëm